Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's not with cable, it's with battery 😐
Color: Black
Size: one-size
Price: 31kr
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Charger Certification | ROHS |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AAA |
| Length | 13 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 2.2 cm |
| SKU | sb2307198884258505 |
Author: 4***7
Date:
Review: it's not with cable, it's with battery 😐
Color: Black
Size: one-size
Author: v***6
Date:
Review: very cute little trimmer lovely colour have not tried this yet I just need to get battery for it good size for handbag
Color: Pink
Size: one-size
Author: j***9
Date:
Review: superrr🌟🌟🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰👌🥰
Color: Pink
Size: one-size
Author: C***P
Date:
Review: The best product, worth buying. I am very pleased with him.
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.